X
Yoji720
Yoji720

Hej, jestem Yoji. Gram w gry praktycznie na wszystkich platformach od PC, po PS4 i Xbox One kończąc na Nintendo Switch. Jako, że gry są moją pasją od ponad 20 lat znajdziesz na tym kanale najwięcej materiałów z gier. Spodziewać się możesz jednak również materiałów technicznych czy vlogów. ... Mój komputer do grania: W trakcie przebudowy! Mój komputer do streamowania: W trakcie przebudowy! Konsole: PS4 Pro 2TB / Xbox One X 3 TB / Nintendo Switch / Wii U Premium 32 GB / Xbox 360 Slim 250 GB / PS3 Super Slim 1 TB / Wii / PS Vita / New 3DS XL Kierownice: Thrustmaster T300RS / Thrustmaster TX + stojaki Wheel Stand Pro .... Biznes/współpraca? E-mail poniżej (widzów proszę o kontakt przez fanpage).

Subskrybcje

523,108

Wyświetlenia

175,740,928

Wideo

2,863

YouTube ID

UCqV981Arp5w44Uk8lXM00OQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-07-06 Sat 522,846 - 175,333,340 - 2,863 -
2019-07-07 Sun 522,848 +2 175,359,429 +26089 2,863 -
2019-07-08 Mon 522,891 +43 175,394,698 +35269 2,863 -
2019-07-09 Tue 522,939 +48 175,425,998 +31300 2,863 -
2019-07-10 Wed 522,957 +18 175,456,995 +30997 2,863 -
2019-07-11 Thu 522,995 +38 175,484,498 +27503 2,863 -
2019-07-12 Fri 523,029 +34 175,510,536 +26038 2,863 -
2019-07-13 Sat 523,018 -11 175,543,454 +32918 2,863 -
2019-07-14 Sun 523,050 +32 175,580,849 +37395 2,863 -
2019-07-15 Mon 523,086 +36 175,605,830 +24981 2,863 -
2019-07-16 Tue 523,075 -11 175,630,558 +24728 2,863 -
2019-07-17 Wed 523,061 -14 175,669,674 +39116 2,864 +1
2019-07-18 Thu 523,069 +8 175,681,423 +11749 2,863 -1
2019-07-19 Fri 523,109 +40 175,717,565 +36142 2,863 -
2019-07-20 Sat 523,108 -1 175,740,928 +23363 2,863 -
Podsumowanie ogółem +262 +407588 -
Aktualizacja profilu za 2 godz. 27 min.