X
Yoji720
Yoji720

Hej, jestem Yoji. Gram w gry praktycznie na wszystkich platformach od PC, po PS4 i Xbox One kończąc na Nintendo Switch. Jako, że gry są moją pasją od ponad 20 lat znajdziesz na tym kanale najwięcej materiałów z gier. Spodziewać się możesz jednak również materiałów technicznych czy vlogów. ... Mój komputer do grania: w trakcie przebudowy! Mój komputer do montażu: AMD Ryzen 7 2700X + be quiet! Dark Rock 4 PRO / MSI M7 / 32 GB DDR4 / GTX 1070 / be quiet! DARK BASE 900 / be quiet! Straight Power 11 Konsole: PS4 Pro 2TB / Xbox One X 3 TB / Nintendo Switch / Wii U Premium 32 GB / Xbox 360 Slim 250 GB / PS3 Super Slim 1 TB / Wii / PS Vita / New 3DS XL Kierownice: Thrustmaster T300RS / Thrustmaster TX + stojaki Wheel Stand Pro .... Biznes/współpraca? E-mail poniżej (widzów proszę o kontakt przez fanpage).

Subskrybcje

533,000

Wyświetlenia

181,291,457

Wideo

2,908

YouTube ID

UCqV981Arp5w44Uk8lXM00OQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-08 Fri 527,000 - 179,304,765 - 2,890 -
2019-11-09 Sat 528,000 +1000 179,580,401 +275636 2,891 +1
2019-11-10 Sun 529,000 +1000 179,809,822 +229421 2,892 +1
2019-11-11 Mon 530,000 +1000 180,089,626 +279804 2,894 +2
2019-11-12 Tue 531,000 +1000 180,396,444 +306818 2,897 +3
2019-11-13 Wed 531,000 - 180,505,494 +109050 2,898 +1
2019-11-14 Thu 531,000 - 180,602,656 +97162 2,898 -
2019-11-15 Fri 532,000 +1000 180,671,445 +68789 2,899 +1
2019-11-16 Sat 532,000 - 180,781,264 +109819 2,900 +1
2019-11-17 Sun 532,000 - 180,897,435 +116171 2,902 +2
2019-11-18 Mon 533,000 +1000 181,059,498 +162063 2,905 +3
2019-11-19 Tue 533,000 - 181,113,746 +54248 2,906 +1
2019-11-20 Wed 533,000 - 181,174,806 +61060 2,907 +1
2019-11-21 Thu 533,000 - 181,246,179 +71373 2,907 -
2019-11-22 Fri 533,000 - 181,291,457 +45278 2,908 +1
Podsumowanie ogółem +6000 +1986692 +18
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.