X
reZi - Born To Be a Gamer
reZi - Born To Be a Gamer

reZi Born To Be a Gamer! Czyli mój oficjalny kanał gamingowy ;) Z racji że dużo gram w gry, a na moim głównym kanale nie ma miejsca na wszystko, postanowiłem założyć nowy, osobny kanał poświęcony grom! Zarówno na głównym kanale "reZigiusz", jak i na tym, będą równolegle pojawiały się filmy :) Jeden kanał w końcu nie wyklucza drugiego... a wręcz przeciwnie! Na tym kanale znajdziecie filmy związane tylko i wyłącznie z grami. Zapraszam Was do wciągnięcia się w przepiękne wirtualne klimaty! :D BTBG

Subskrybcje

305,517

Wyświetlenia

8,285,194

Wideo

33

YouTube ID

UCqYRmpE4hePE1PjQCaBNjUg

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-03 Sun 303,769 - 8,132,845 - 32 -
2019-02-04 Mon 303,998 +229 8,141,316 +8471 32 -
2019-02-05 Tue 304,175 +177 8,149,089 +7773 32 -
2019-02-06 Wed 304,221 +46 8,195,781 +46692 33 +1
2019-02-07 Thu 304,417 +196 8,206,171 +10390 33 -
2019-02-08 Fri 304,568 +151 8,216,825 +10654 33 -
2019-02-09 Sat 304,719 +151 8,227,565 +10740 33 -
2019-02-10 Sun 304,804 +85 8,237,707 +10142 33 -
2019-02-11 Mon 304,978 +174 8,249,029 +11322 33 -
2019-02-12 Tue 305,047 +69 8,253,966 +4937 33 -
2019-02-13 Wed 305,098 +51 8,259,929 +5963 33 -
2019-02-14 Thu 305,146 +48 8,265,423 +5494 33 -
2019-02-15 Fri 305,200 +54 8,270,475 +5052 33 -
2019-02-16 Sat 305,442 +242 8,279,992 +9517 33 -
2019-02-17 Sun 305,517 +75 8,285,194 +5202 33 -
Podsumowanie ogółem +1748 +152349 +1
Aktualizacja profilu za 8 godz. 32 min.