X
Kuzyn Hindus
Kuzyn Hindus

Najlepszy Blog/vLog jeśli chodzi o Indyjskie jedzenia :) Serio, mówię prawdę, Trust me, i am Hindus :). Sami zboczcie :) Dajcie Suba! :p

Subskrybcje

16,436

Wyświetlenia

914,087

Wideo

57

YouTube ID

UCqcNSG7tOCdreD574t34PbQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-07-03 Wed 16,163 - 902,247 - 57 -
2019-07-04 Thu 16,176 +13 902,987 +740 57 -
2019-07-05 Fri 16,206 +30 903,913 +926 57 -
2019-07-06 Sat 16,228 +22 904,732 +819 57 -
2019-07-07 Sun 16,248 +20 905,637 +905 57 -
2019-07-08 Mon 16,262 +14 906,331 +694 57 -
2019-07-09 Tue 16,283 +21 907,045 +714 57 -
2019-07-10 Wed 16,298 +15 907,672 +627 57 -
2019-07-11 Thu 16,311 +13 908,330 +658 57 -
2019-07-12 Fri 16,325 +14 908,924 +594 57 -
2019-07-13 Sat 16,329 +4 909,369 +445 57 -
2019-07-14 Sun 16,342 +13 910,063 +694 57 -
2019-07-17 Wed 16,406 +64 912,374 +2311 57 -
2019-07-18 Thu 16,410 +4 912,770 +396 57 -
2019-07-20 Sat 16,436 +26 914,087 +1317 57 -
Podsumowanie ogółem +273 +11840 -
Aktualizacja profilu za 4 godz. 11 min.