X
Rap3erka
Rap3erka

⚫ Siemka❕ Witam serdecznie na moim kanale, mam na imię Adrianna i mam 23 lata, mam nadzieję że spodoba Ci się to co robię. ? ⚫ Discord (Biznes/Kontakt) ► https://discord.gg/jZb6vnY

Subskrybcje

21,000

Wyświetlenia

2,465,835

Wideo

455

YouTube ID

UCrMJqp8W1ta2iPWI5yTfHqA

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2021-11-20 Sat 21,000 - 2,448,303 - 454 -
2021-11-21 Sun 21,000 - 2,449,707 +1404 454 -
2021-11-22 Mon 21,000 - 2,451,097 +1390 454 -
2021-11-23 Tue 21,000 - 2,452,093 +996 454 -
2021-11-24 Wed 21,000 - 2,453,154 +1061 455 +1
2021-11-25 Thu 21,000 - 2,454,702 +1548 455 -
2021-11-26 Fri 21,000 - 2,456,071 +1369 455 -
2021-11-27 Sat 21,000 - 2,457,207 +1136 455 -
2021-11-28 Sun 21,000 - 2,458,568 +1361 455 -
2021-11-29 Mon 21,000 - 2,460,033 +1465 455 -
2021-11-30 Tue 21,000 - 2,461,312 +1279 455 -
2021-12-01 Wed 21,000 - 2,462,616 +1304 455 -
2021-12-02 Thu 21,000 - 2,463,645 +1029 455 -
2021-12-03 Fri 21,000 - 2,464,696 +1051 455 -
2021-12-04 Sat 21,000 - 2,465,835 +1139 455 -
Podsumowanie ogółem - +17532 +1
Aktualizacja profilu za 5 godz. 39 min.