X
Proxor92
Proxor92

Siemanko! Coś o mnie: Damian(Proxor92), Rocznik 1992, Mieszka w UK. Obserwuj - https://www.facebook.com/damiann92 Wszystkie filmy na kanale w 720p HD. Tworze Paczki Modow do Minecrafta na zamówienie :) Mój Sprzęt: Płyta główna: MSI Z97-PC MATTE Intel i7 4790 4 x 4,0GHz (Turbo Boost) Kingston HyperX Fury 2x4GB 1600MHz DDR3 Kingston HyperX Savage 2x4GB 2500MHz DDR3 Karta grafiki: Palit GTX970 4GB 256Bit 1304/7000Mhz Słuchawki: Razer Kraken 7.1 Kamera/Aparat: Nikon D5100 Mikrofon: Sin7 Mpod Skype: Pro.xor92

Subskrybcje

19,500

Wyświetlenia

4,163,107

Wideo

84

YouTube ID

UCrQYQMT_m0qyO1AI0V-zmmg

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2021-04-24 Sat 19,500 - 4,159,945 - 84 -
2021-04-25 Sun 19,500 - 4,160,223 +278 84 -
2021-04-26 Mon 19,500 - 4,160,509 +286 84 -
2021-04-27 Tue 19,500 - 4,160,834 +325 84 -
2021-04-28 Wed 19,500 - 4,161,036 +202 84 -
2021-04-29 Thu 19,500 - 4,161,317 +281 84 -
2021-04-30 Fri 19,500 - 4,161,459 +142 84 -
2021-05-01 Sat 19,500 - 4,161,728 +269 84 -
2021-05-02 Sun 19,500 - 4,161,987 +259 84 -
2021-05-03 Mon 19,500 - 4,162,166 +179 84 -
2021-05-04 Tue 19,500 - 4,162,464 +298 84 -
2021-05-05 Wed 19,500 - 4,162,627 +163 84 -
2021-05-06 Thu 19,500 - 4,162,774 +147 84 -
2021-05-07 Fri 19,500 - 4,162,945 +171 84 -
2021-05-08 Sat 19,500 - 4,163,107 +162 84 -
Podsumowanie ogółem - +3162 -
Aktualizacja profilu za 1 godz. 36 min.