X
Kushi
Kushi

Jest to kanał pokemonowo-growy. Główne tematy to karty pokemon oraz wszelkie gry pokemon. Oprócz tego pojawiają się serie z innych gier lub tematów. Zapraszam do zostawienia subka! ^^

Subskrybcje

332,082

Wyświetlenia

103,533,975

Wideo

811

YouTube ID

UCsSgEF6nEhfscmQLR1LUnNA

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-08-07 Wed 327,117 - 101,164,768 - 805 -
2019-08-08 Thu 327,413 +296 101,320,089 +155321 806 +1
2019-08-09 Fri 327,561 +148 101,454,590 +134501 806 -
2019-08-10 Sat 328,044 +483 101,631,942 +177352 806 -
2019-08-11 Sun 328,499 +455 101,830,928 +198986 806 -
2019-08-12 Mon 328,670 +171 101,930,002 +99074 806 -
2019-08-13 Tue 328,868 +198 102,022,187 +92185 806 -
2019-08-14 Wed 329,605 +737 102,374,181 +351994 807 +1
2019-08-15 Thu 329,734 +129 102,435,659 +61478 807 -
2019-08-16 Fri 330,211 +477 102,610,941 +175282 808 +1
2019-08-17 Sat 330,575 +364 102,799,226 +188285 808 -
2019-08-18 Sun 330,789 +214 102,893,391 +94165 808 -
2019-08-19 Mon 331,351 +562 103,164,386 +270995 809 +1
2019-08-20 Tue 331,702 +351 103,361,771 +197385 810 +1
2019-08-21 Wed 332,082 +380 103,533,975 +172204 811 +1
Podsumowanie ogółem +4965 +2369207 +6
Aktualizacja profilu za 6 godz. 31 min.