X
Kushi
Kushi

Jest to kanał pokemonowo-growy. Główne tematy to karty pokemon oraz wszelkie gry pokemon. Oprócz tego pojawiają się serie z innych gier lub tematów. Zapraszam do zostawienia subka! ^^

Subskrybcje

308,655

Wyświetlenia

94,446,482

Wideo

787

YouTube ID

UCsSgEF6nEhfscmQLR1LUnNA

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-06-14 Fri 302,419 - 92,319,750 - 781 -
2019-06-15 Sat 303,079 +660 92,525,718 +205968 781 -
2019-06-16 Sun 303,540 +461 92,687,160 +161442 782 +1
2019-06-17 Mon 303,781 +241 92,784,171 +97011 782 -
2019-06-17 Mon 304,054 +273 92,838,525 +54354 782 -
2019-06-18 Tue 304,494 +440 92,974,197 +135672 782 -
2019-06-19 Wed 304,884 +390 93,112,332 +138135 782 -
2019-06-20 Thu 305,289 +405 93,245,165 +132833 783 +1
2019-06-21 Fri 305,790 +501 93,433,618 +188453 784 +1
2019-06-22 Sat 306,503 +713 93,672,450 +238832 784 -
2019-06-23 Sun 306,915 +412 93,827,259 +154809 785 +1
2019-06-24 Mon 307,526 +611 93,984,206 +156947 785 -
2019-06-25 Tue 308,063 +537 94,185,957 +201751 787 +2
2019-06-26 Wed 308,546 +483 94,365,587 +179630 787 -
2019-06-27 Thu 308,655 +109 94,446,482 +80895 787 -
Podsumowanie ogółem +6236 +2126732 +6
Aktualizacja profilu za 6 godz. 49 min.