X
Diabeuu
Diabeuu

W razię zapytań biznesowych proszę na kontakt z jednym z podanych emaili: 1. diabeuu6@gmail.com 2.diabeuubiznes@gmail.com Komputer: Płyta główna : ASRock Fatal1ty Z170 Gaming K6 Procesor : Intel Core i5 6600k Karta Graficzna :Karta graficzna Asus GeForce GTX 1080 Founders Edition 8GB GDDR5X (256 bit) DVI-D, HDMI, 3x DP BOX (GTX1080-8G) RAM : 2x Patriot Viper Elite DDR4, 4gb, 3.2Mhz

Subskrybcje

237,449

Wyświetlenia

41,303,391

Wideo

2,215

YouTube ID

UCsTiInuPcr1cEc32Js1BQiA

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-04 Thu 237,034 - 40,951,577 - 2,200 -
2019-04-05 Fri 237,035 +1 40,969,882 +18305 2,202 +2
2019-04-06 Sat 237,041 +6 40,990,270 +20388 2,202 -
2019-04-07 Sun 237,074 +33 41,017,025 +26755 2,203 +1
2019-04-08 Mon 237,085 +11 41,065,606 +48581 2,207 +4
2019-04-09 Tue 237,080 -5 41,086,109 +20503 2,206 -1
2019-04-10 Wed 237,113 +33 41,111,982 +25873 2,208 +2
2019-04-11 Thu 237,138 +25 41,125,449 +13467 2,206 -2
2019-04-12 Fri 237,209 +71 41,146,686 +21237 2,206 -
2019-04-13 Sat 237,260 +51 41,181,229 +34543 2,209 +3
2019-04-14 Sun 237,269 +9 41,202,334 +21105 2,210 +1
2019-04-15 Mon 237,303 +34 41,223,202 +20868 2,211 +1
2019-04-16 Tue 237,335 +32 41,249,928 +26726 2,213 +2
2019-04-17 Wed 237,401 +66 41,278,367 +28439 2,214 +1
2019-04-18 Thu 237,449 +48 41,303,391 +25024 2,215 +1
Podsumowanie ogółem +415 +351814 +15
Aktualizacja profilu za 5 godz. 54 min.