X
Five Dragons
Five Dragons

Oficjalny kanał twórców gier Jackpot Clicker oraz DogeFut 18. Official Chanel of the game Jackpot Clicker and DogeFut 18.

Subskrybcje

117,420

Wyświetlenia

11,115,468

Wideo

172

YouTube ID

UCsYp0jVVcrR0LAvFQQ3GfbQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2018-12-03 Mon 117,344 - 10,968,944 - 170 -
2018-12-04 Tue 117,344 - 10,975,913 +6969 170 -
2018-12-05 Wed 117,370 +26 10,982,197 +6284 170 -
2018-12-06 Thu 117,399 +29 10,997,621 +15424 171 +1
2018-12-07 Fri 117,441 +42 11,011,141 +13520 170 -1
2018-12-08 Sat 117,490 +49 11,023,515 +12374 170 -
2018-12-09 Sun 117,537 +47 11,037,331 +13816 171 +1
2018-12-10 Mon 117,544 +7 11,046,899 +9568 171 -
2018-12-11 Tue 117,574 +30 11,056,371 +9472 171 -
2018-12-12 Wed 117,584 +10 11,060,917 +4546 171 -
2018-12-13 Thu 117,594 +10 11,066,510 +5593 172 +1
2018-12-14 Fri 117,616 +22 11,083,975 +17465 172 -
2018-12-15 Sat 117,374 -242 11,098,129 +14154 171 -1
2018-12-16 Sun 117,405 +31 11,108,399 +10270 172 +1
2018-12-17 Mon 117,420 +15 11,115,468 +7069 172 -
Podsumowanie ogółem +76 +146524 +2
Aktualizacja profilu za 6 godz. 9 min.