X
Five Dragons
Five Dragons

Oficjalny kanał twórców gier Jackpot Clicker oraz DogeFut 18. Official Chanel of the game Jackpot Clicker and DogeFut 18.

Subskrybcje

121,289

Wyświetlenia

12,935,359

Wideo

191

YouTube ID

UCsYp0jVVcrR0LAvFQQ3GfbQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-05 Sun 121,031 - 12,810,054 - 190 -
2019-05-06 Mon 121,034 +3 12,817,192 +7138 190 -
2019-05-07 Tue 121,043 +9 12,823,639 +6447 190 -
2019-05-08 Wed 121,047 +4 12,829,302 +5663 190 -
2019-05-09 Thu 121,043 -4 12,837,265 +7963 191 +1
2019-05-10 Fri 121,081 +38 12,850,701 +13436 191 -
2019-05-11 Sat 121,144 +63 12,866,394 +15693 191 -
2019-05-12 Sun 121,182 +38 12,879,386 +12992 191 -
2019-05-13 Mon 121,194 +12 12,887,436 +8050 191 -
2019-05-14 Tue 121,207 +13 12,895,007 +7571 191 -
2019-05-15 Wed 121,195 -12 12,901,792 +6785 191 -
2019-05-16 Thu 121,200 +5 12,908,939 +7147 191 -
2019-05-17 Fri 121,247 +47 12,915,469 +6530 191 -
2019-05-18 Sat 121,274 +27 12,926,794 +11325 191 -
2019-05-19 Sun 121,289 +15 12,935,359 +8565 191 -
Podsumowanie ogółem +258 +125305 +1
Aktualizacja profilu za 1 godz. 36 min.