X
Na Gałęzi
Na Gałęzi

Marcin Łukański na Gałęzi. Zielonej i kwadratowej. https://www.facebook.com/NaGalezi

Subskrybcje

415,000

Wyświetlenia

94,998,721

Wideo

338

YouTube ID

UCtecHyLSXoL3P-xgFsbQh-g

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2021-04-23 Fri 414,000 - 94,340,616 - 337 -
2021-04-24 Sat 414,000 - 94,396,935 +56319 337 -
2021-04-25 Sun 414,000 - 94,430,803 +33868 337 -
2021-04-26 Mon 414,000 - 94,460,606 +29803 337 -
2021-04-27 Tue 414,000 - 94,511,565 +50959 337 -
2021-04-28 Wed 414,000 - 94,550,071 +38506 338 +1
2021-04-29 Thu 414,000 - 94,613,730 +63659 338 -
2021-04-30 Fri 415,000 +1000 94,660,269 +46539 338 -
2021-05-01 Sat 415,000 - 94,704,351 +44082 338 -
2021-05-02 Sun 415,000 - 94,781,078 +76727 338 -
2021-05-03 Mon 415,000 - 94,781,078 - 338 -
2021-05-04 Tue 415,000 - 94,849,155 +68077 338 -
2021-05-05 Wed 415,000 - 94,898,950 +49795 338 -
2021-05-06 Thu 415,000 - 94,946,864 +47914 338 -
2021-05-07 Fri 415,000 - 94,998,721 +51857 338 -
Podsumowanie ogółem +1000 +658105 +1
Aktualizacja profilu za 0 godz. 22 min.