X
Katrine1337
Katrine1337

Mój Serwer IP: Laviria.pl Hejka witam na moim kanale jestem Katrine i postaram się, aby to co tutaj zobaczysz ci się spodobało ;). Na dole znajdziesz przydatne linki oraz email. Nie zapomnij subnąć i walnąć w dzwona, dzięki! :) youtubersi.pl

Subskrybcje

7,000

Wyświetlenia

457,162

Wideo

156

YouTube ID

UCtepkUn0x5F68brXIpIdW9w

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-29 Sun 7,010 - 455,113 - 157 -
2019-09-30 Mon 7,010 - 455,240 +127 157 -
2019-10-01 Tue 7,010 - 455,345 +105 157 -
2019-10-02 Wed 7,010 - 455,450 +105 157 -
2019-10-03 Thu 7,010 - 455,673 +223 158 +1
2019-10-04 Fri 7,000 -10 455,900 +227 158 -
2019-10-05 Sat 7,010 +10 456,229 +329 157 -1
2019-10-06 Sun 7,000 -10 456,184 -45 157 -
2019-10-07 Mon 7,000 - 456,254 +70 157 -
2019-10-08 Tue 7,000 - 456,358 +104 157 -
2019-10-09 Wed 7,000 - 456,452 +94 157 -
2019-10-10 Thu 7,000 - 456,556 +104 157 -
2019-10-11 Fri 7,000 - 456,662 +106 157 -
2019-10-12 Sat 7,000 - 456,928 +266 156 -1
2019-10-13 Sun 7,000 - 457,162 +234 156 -
Podsumowanie ogółem -10 +2049 -1
Aktualizacja profilu za 4 godz. 42 min.