X
Boruciak
Boruciak

to mój drugi kanał, zrobiłem go bo niektóre filmy wstyd pokazywać na głównym kanale który ogląda moja mama,babcia,ciocia. Dlatego będą się one pokazywać tutaj. Pozdrawiam. Główny kanał: https://www.youtube.com/user/NaruciakGaming

Subskrybcje

1,032,316

Wyświetlenia

95,839,326

Wideo

190

YouTube ID

UCu3Cz-0G_SQn-Ivrfvd1mCw

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-05 Fri 1,012,129 - 92,736,896 - 186 -
2019-04-06 Sat 1,013,027 +898 92,909,182 +172286 186 -
2019-04-07 Sun 1,013,689 +662 93,039,395 +130213 186 -
2019-04-08 Mon 1,014,536 +847 93,160,578 +121183 186 -
2019-04-09 Tue 1,015,385 +849 93,390,574 +229996 187 +1
2019-04-10 Wed 1,016,405 +1020 93,541,197 +150623 187 -
2019-04-11 Thu 1,018,248 +1843 93,780,810 +239613 187 -
2019-04-12 Fri 1,019,385 +1137 93,934,836 +154026 188 +1
2019-04-13 Sat 1,020,618 +1233 94,237,196 +302360 188 -
2019-04-14 Sun 1,021,955 +1337 94,447,583 +210387 188 -
2019-04-15 Mon 1,023,437 +1482 94,618,308 +170725 188 -
2019-04-16 Tue 1,027,509 +4072 95,242,378 +624070 189 +1
2019-04-17 Wed 1,029,496 +1987 95,489,946 +247568 189 -
2019-04-18 Thu 1,030,928 +1432 95,681,027 +191081 189 -
2019-04-19 Fri 1,032,316 +1388 95,839,326 +158299 190 +1
Podsumowanie ogółem +20187 +3102430 +4
Aktualizacja profilu za 4 godz. 4 min.