X
Lachu Fifa
Lachu Fifa

► Fifa 19 Ultimate Team ► Interesujesz się piłką nożną? To miejsce jest dla Ciebie idealne! ⚽? ► Znajdziesz tutaj wiele ciekawych materiałów dotyczących piłki nożnej w świecie wirtualnym ? ► Zapraszam do wspólnej zabawy i miłego spędzenia czasu. Lecz pamiętaj #SkillaNieKupisz ? ► Zapytania biznesowe: lachuhd91@gmail.com ?

Subskrybcje

262,000

Wyświetlenia

43,436,716

Wideo

436

YouTube ID

UCu5Fc6vK04zS0-7mUnMDjNQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2021-11-20 Sat 261,000 - 42,516,031 - 426 -
2021-11-21 Sun 261,000 - 42,595,329 +79298 426 -
2021-11-22 Mon 261,000 - 42,624,116 +28787 426 -
2021-11-23 Tue 261,000 - 42,663,631 +39515 427 +1
2021-11-24 Wed 261,000 - 42,737,013 +73382 429 +2
2021-11-25 Thu 261,000 - 42,798,271 +61258 430 +1
2021-11-26 Fri 261,000 - 42,853,928 +55657 430 -
2021-11-27 Sat 262,000 +1000 42,924,363 +70435 431 +1
2021-11-28 Sun 262,000 - 42,991,182 +66819 431 -
2021-11-29 Mon 262,000 - 43,023,072 +31890 431 -
2021-12-01 Wed 262,000 - 43,160,938 +137866 434 +3
2021-12-02 Thu 262,000 - 43,231,365 +70427 434 -
2021-12-03 Fri 262,000 - 43,301,349 +69984 435 +1
2021-12-04 Sat 262,000 - 43,376,668 +75319 436 +1
2021-12-05 Sun 262,000 - 43,436,716 +60048 436 -
Podsumowanie ogółem +1000 +920685 +10
Aktualizacja profilu za 7 godz. 56 min.