X
wsm to nwm
wsm to nwm

asdas

Subskrybcje

12

Wyświetlenia

0

Wideo

0

YouTube ID

UCu9T5aAr49BvUw4nRAVjGJA

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-05 Sun 8 - 67 - 3 -
2019-05-06 Mon 8 - 67 - 3 -
2019-05-07 Tue 8 - 68 +1 3 -
2019-05-08 Wed 8 - 69 +1 0 -3
2019-05-09 Thu 8 - 0 -69 0 -
2019-05-10 Fri 8 - 0 - 0 -
2019-05-11 Sat 8 - 0 - 0 -
2019-05-12 Sun 8 - 0 - 0 -
2019-05-13 Mon 8 - 0 - 0 -
2019-05-14 Tue 8 - 0 - 0 -
2019-05-15 Wed 11 +3 0 - 0 -
2019-05-16 Thu 12 +1 0 - 0 -
2019-05-17 Fri 12 - 5 +5 0 -
2019-05-18 Sat 12 - 0 -5 0 -
2019-05-19 Sun 12 - 0 - 0 -
Podsumowanie ogółem +4 -67 -3
Aktualizacja profilu za 3 godz. 50 min.