X
JestemKocurem
JestemKocurem

Bedzie tu cos innego niz fortnite

Subskrybcje

10

Wyświetlenia

0

Wideo

0

YouTube ID

UCu9T5aAr49BvUw4nRAVjGJA

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2021-04-23 Fri 10 - 0 - 0 -
2021-04-24 Sat 10 - 0 - 0 -
2021-04-25 Sun 10 - 0 - 0 -
2021-04-26 Mon 10 - 0 - 0 -
2021-04-27 Tue 10 - 0 - 0 -
2021-04-28 Wed 10 - 0 - 0 -
2021-04-29 Thu 10 - 0 - 0 -
2021-04-30 Fri 10 - 0 - 0 -
2021-05-01 Sat 10 - 0 - 0 -
2021-05-02 Sun 10 - 0 - 0 -
2021-05-03 Mon 10 - 0 - 0 -
2021-05-04 Tue 10 - 0 - 0 -
2021-05-05 Wed 10 - 0 - 0 -
2021-05-06 Thu 10 - 0 - 0 -
2021-05-07 Fri 10 - 0 - 0 -
Podsumowanie ogółem - - -
Aktualizacja profilu za 0 godz. 30 min.