X
Sirk95
Sirk95

kanał o grach ,może w przyszłości dojdzie coś jeszcze konfiguracja komutera: procesor Amd ryzen 3 1300x karta graficzna MSI Geforce GTX 1050ti GDDR5 plyta glowna MSI b350M Gaming PRO ram DDR4 4gb Crucial Ballistix Sport dysk Toshiba 1tb obudowa Zalman ZM-T1 PLUS system windows 10 Monitor Samsung 24'" LC24F390FHUXEN klawiatura myszka podkładka oraz słuchawki z zestawu FURY Mój główny grafik : Kaszuł moj e-mail :lordhammurabi@gmail.com

Subskrybcje

193

Wyświetlenia

10,202

Wideo

208

YouTube ID

UCuL9AcABuS_pviY_7sc-WyA

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-03 Sun 175 - 9,046 - 196 -
2019-02-04 Mon 176 +1 9,122 +76 199 +3
2019-02-05 Tue 176 - 9,180 +58 199 -
2019-02-06 Wed 177 +1 9,234 +54 200 +1
2019-02-07 Thu 179 +2 9,325 +91 201 +1
2019-02-08 Fri 187 +8 9,498 +173 202 +1
2019-02-09 Sat 188 +1 9,617 +119 203 +1
2019-02-10 Sun 188 - 9,702 +85 203 -
2019-02-11 Mon 189 +1 9,830 +128 204 +1
2019-02-12 Tue 189 - 9,877 +47 204 -
2019-02-13 Wed 191 +2 9,932 +55 205 +1
2019-02-14 Thu 191 - 9,978 +46 205 -
2019-02-15 Fri 191 - 10,009 +31 205 -
2019-02-16 Sat 191 - 10,063 +54 205 -
2019-02-17 Sun 193 +2 10,202 +139 208 +3
Podsumowanie ogółem +18 +1156 +12
Aktualizacja profilu za 10 godz. 0 min.