X
DJ Q-Tune
DJ Q-Tune

Najlepsza muza. Sety (Składanki) jakie tutaj znajdziesz: (Club/Dance, Electro House, Hands Up, Disco Polo) ♫ Subskrybuj! To motywuje mnie do składania następnych setów! ♫ Udostępnij! ★☆★ Zajrzyj na Facebook: https://www.facebook.com/dj.q.tune

Subskrybcje

26,530

Wyświetlenia

3,853,839

Wideo

184

YouTube ID

UCuMjrK7ZlwSXegiXBD73tSw

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-09 Sat 25,732 - 3,717,059 - 181 -
2019-03-10 Sun 25,749 +17 3,723,123 +6064 181 -
2019-03-11 Mon 25,805 +56 3,733,754 +10631 182 +1
2019-03-12 Tue 25,848 +43 3,744,553 +10799 182 -
2019-03-13 Wed 25,896 +48 3,753,067 +8514 182 -
2019-03-14 Thu 25,970 +74 3,761,743 +8676 182 -
2019-03-15 Fri 26,040 +70 3,773,236 +11493 182 -
2019-03-16 Sat 26,128 +88 3,789,368 +16132 182 -
2019-03-17 Sun 26,207 +79 3,806,968 +17600 182 -
2019-03-18 Mon 26,239 +32 3,813,097 +6129 183 +1
2019-03-19 Tue 26,280 +41 3,819,739 +6642 183 -
2019-03-20 Wed 26,349 +69 3,825,578 +5839 183 -
2019-03-21 Thu 26,399 +50 3,831,475 +5897 183 -
2019-03-22 Fri 26,479 +80 3,842,958 +11483 184 +1
2019-03-23 Sat 26,530 +51 3,853,839 +10881 184 -
Podsumowanie ogółem +798 +136780 +3
Aktualizacja profilu za 8 godz. 38 min.