X
DJ Q-Tune
DJ Q-Tune

Najlepsza muza. Sety (Składanki) jakie tutaj znajdziesz: (Club/Dance, Electro House, Hands Up, Disco Polo) ♫ Subskrybuj! To motywuje mnie do składania następnych setów! ♫ Udostępnij! ★☆★ Zajrzyj na Facebook: https://www.facebook.com/dj.q.tune

Subskrybcje

22,633

Wyświetlenia

3,167,679

Wideo

172

YouTube ID

UCuMjrK7ZlwSXegiXBD73tSw

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-01-03 Thu 21,621 - 2,984,217 - 169 -
2019-01-04 Fri 21,619 -2 2,988,789 +4572 170 +1
2019-01-05 Sat 21,675 +56 2,993,125 +4336 170 -
2019-01-06 Sun 21,709 +34 3,000,050 +6925 170 -
2019-01-07 Mon 21,759 +50 3,006,328 +6278 171 +1
2019-01-08 Tue 21,806 +47 3,017,889 +11561 171 -
2019-01-09 Wed 21,862 +56 3,029,617 +11728 171 -
2019-01-10 Thu 22,082 +220 3,056,878 +27261 172 +1
2019-01-11 Fri 22,202 +120 3,085,050 +28172 172 -
2019-01-12 Sat 22,291 +89 3,106,744 +21694 172 -
2019-01-13 Sun 22,366 +75 3,121,528 +14784 172 -
2019-01-14 Mon 22,430 +64 3,133,854 +12326 172 -
2019-01-15 Tue 22,497 +67 3,145,542 +11688 172 -
2019-01-16 Wed 22,619 +122 3,161,212 +15670 172 -
2019-01-17 Thu 22,633 +14 3,167,679 +6467 172 -
Podsumowanie ogółem +1012 +183462 +3
Aktualizacja profilu za 0 godz. 21 min.