X
MotoGamesTV
MotoGamesTV

We love driving games! So we play them. Gameplays, comparisons, guides, tutorials, reviews, hardware, unboxings and more. All platforms: PS3, PS4, Xbox One, Xbox 360, PS Vita, PC. Thrustmaster, Fanatec, WheelStandPro, Logitech. Uwielbiamy gry wyścigowe! Więc w nie gramy. Gameplaye, porównania, poradniki, testy, sprzęt, unboxingi i jeszcze więcej. Wszystkie platformy: PS3, PS4, Xbox One, Xbox 360, PS Vita, PC. Thrustmaster, Fanatec, WheelStandPro, Logitech.

Subskrybcje

195,107

Wyświetlenia

136,313,458

Wideo

6,807

YouTube ID

UCuneWYkXOatJ4JH5QBXccBQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-06-13 Thu 194,195 - 135,564,380 - 6,760 -
2019-06-14 Fri 194,229 +34 135,610,668 +46288 6,766 +6
2019-06-15 Sat 194,337 +108 135,683,209 +72541 6,771 +5
2019-06-16 Sun 194,408 +71 135,748,173 +64964 6,775 +4
2019-06-17 Mon 194,534 +126 135,824,776 +76603 6,776 +1
2019-06-18 Tue 194,603 +69 135,881,804 +57028 6,777 +1
2019-06-19 Wed 194,655 +52 135,924,585 +42781 6,779 +2
2019-06-20 Thu 194,699 +44 135,969,067 +44482 6,783 +4
2019-06-21 Fri 194,755 +56 136,013,285 +44218 6,787 +4
2019-06-22 Sat 194,803 +48 136,052,284 +38999 6,791 +4
2019-06-23 Sun 194,850 +47 136,099,250 +46966 6,795 +4
2019-06-24 Mon 194,902 +52 136,146,346 +47096 6,797 +2
2019-06-25 Tue 194,967 +65 136,196,936 +50590 6,801 +4
2019-06-26 Wed 195,042 +75 136,252,905 +55969 6,805 +4
2019-06-27 Thu 195,107 +65 136,313,458 +60553 6,807 +2
Podsumowanie ogółem +912 +749078 +47
Aktualizacja profilu za 6 godz. 47 min.