X
MotoGamesTV
MotoGamesTV

We love driving games! So we play them. Gameplays, comparisons, guides, tutorials, reviews, hardware, unboxings and more. All platforms: PS3, PS4, Xbox One, Xbox 360, PS Vita, PC. Thrustmaster, Fanatec, Wheel Stand Pro, Logitech. Uwielbiamy gry wyścigowe! Więc w nie gramy. Gameplaye, porównania, poradniki, testy, sprzęt, unboxingi i jeszcze więcej. Wszystkie platformy: PS3, PS4, Xbox One, Xbox 360, PS Vita, PC. Thrustmaster, Fanatec, Wheel Stand Pro, Logitech.

Subskrybcje

203,000

Wyświetlenia

143,164,235

Wideo

7,093

YouTube ID

UCuneWYkXOatJ4JH5QBXccBQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-07 Sat 202,463 - 142,078,985 - 7,048 -
2019-09-08 Sun 202,541 +78 142,130,701 +51716 7,048 -
2019-09-09 Mon 202,697 +156 142,238,037 +107336 7,052 +4
2019-09-10 Tue 202,793 +96 142,312,034 +73997 7,057 +5
2019-09-11 Wed 202,896 +103 142,383,254 +71220 7,059 +2
2019-09-12 Thu 203,098 +202 142,523,109 +139855 7,064 +5
2019-09-13 Fri 203,245 +147 142,633,536 +110427 7,067 +3
2019-09-14 Sat 203,364 +119 142,711,043 +77507 7,070 +3
2019-09-15 Sun 203,477 +113 142,793,475 +82432 7,072 +2
2019-09-16 Mon 203,526 +49 142,863,550 +70075 7,075 +3
2019-09-17 Tue 203,636 +110 142,923,093 +59543 7,078 +3
2019-09-18 Wed 203,000 -636 143,011,950 +88857 7,084 +6
2019-09-19 Thu 203,000 - 143,067,331 +55381 7,088 +4
2019-09-20 Fri 203,000 - 143,113,027 +45696 7,090 +2
2019-09-21 Sat 203,000 - 143,164,235 +51208 7,093 +3
Podsumowanie ogółem +537 +1085250 +45
Aktualizacja profilu za 9 godz. 5 min.