X
POGProductionz
POGProductionz

Hey guys welcome to my channel. Videos that you can expect from me are; Gaming Videos Unboxing & Other If you are new please consider subscribing. Thank you :)

Subskrybcje

161,765

Wyświetlenia

51,249,015

Wideo

782

YouTube ID

UCuyenxu8B2QpEEbJF12N0qA

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-03 Sun 159,285 - 50,365,440 - 775 -
2019-02-04 Mon 159,450 +165 50,427,679 +62239 775 -
2019-02-05 Tue 159,696 +246 50,497,177 +69498 775 -
2019-02-06 Wed 159,848 +152 50,545,291 +48114 775 -
2019-02-07 Thu 159,980 +132 50,596,903 +51612 776 +1
2019-02-08 Fri 160,122 +142 50,656,897 +59994 778 +2
2019-02-09 Sat 160,280 +158 50,713,271 +56374 778 -
2019-02-10 Sun 160,583 +303 50,834,386 +121115 778 -
2019-02-11 Mon 160,713 +130 50,880,952 +46566 778 -
2019-02-12 Tue 160,832 +119 50,929,747 +48795 778 -
2019-02-13 Wed 160,951 +119 50,976,483 +46736 778 -
2019-02-14 Thu 161,058 +107 51,018,862 +42379 778 -
2019-02-15 Fri 161,231 +173 51,091,888 +73026 781 +3
2019-02-16 Sat 161,471 +240 51,163,389 +71501 781 -
2019-02-17 Sun 161,765 +294 51,249,015 +85626 782 +1
Podsumowanie ogółem +2480 +883575 +7
Aktualizacja profilu za 5 godz. 58 min.