X
POGProductionz
POGProductionz

Hey guys welcome to my channel. Videos that you can expect from me are; Gaming Videos Unboxing & Other If you are new please consider subscribing. Thank you :)

Subskrybcje

179,615

Wyświetlenia

58,690,021

Wideo

882

YouTube ID

UCuyenxu8B2QpEEbJF12N0qA

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-07-03 Wed 177,492 - 57,873,652 - 876 -
2019-07-04 Thu 177,616 +124 57,919,413 +45761 878 +2
2019-07-05 Fri 177,729 +113 57,966,803 +47390 878 -
2019-07-06 Sat 177,853 +124 58,017,248 +50445 878 -
2019-07-07 Sun 178,015 +162 58,065,391 +48143 878 -
2019-07-08 Mon 178,151 +136 58,111,142 +45751 878 -
2019-07-09 Tue 178,278 +127 58,155,512 +44370 878 -
2019-07-10 Wed 178,391 +113 58,203,100 +47588 878 -
2019-07-11 Thu 178,522 +131 58,248,583 +45483 879 +1
2019-07-12 Fri 178,641 +119 58,297,689 +49106 881 +2
2019-07-14 Sun 178,830 +189 58,377,062 +79373 881 -
2019-07-15 Mon 179,041 +211 58,454,914 +77852 881 -
2019-07-17 Wed 179,219 +178 58,520,693 +65779 881 -
2019-07-19 Fri 179,451 +232 58,620,068 +99375 882 +1
2019-07-20 Sat 179,615 +164 58,690,021 +69953 882 -
Podsumowanie ogółem +2123 +816369 +6
Aktualizacja profilu za 1 godz. 38 min.