X
Śmieszne Shoty
Śmieszne Shoty

Śmieszne shoty ze streamów, zostaw suba kumplu :) Codziennie nowe shoty! kontakt: smieszneshoty@onet.pl

Subskrybcje

367,798

Wyświetlenia

65,486,646

Wideo

307

YouTube ID

UCv-9KW5ZEoKQsMdyAitbDNA

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-06-13 Thu 368,162 - 64,874,471 - 298 -
2019-06-14 Fri 368,104 -58 64,896,426 +21955 299 +1
2019-06-15 Sat 368,071 -33 64,903,080 +6654 299 -
2019-06-16 Sun 368,059 -12 64,910,116 +7036 299 -
2019-06-17 Mon 367,969 -90 64,999,145 +89029 302 +3
2019-06-18 Tue 367,945 -24 65,035,560 +36415 302 -
2019-06-19 Wed 367,934 -11 65,054,520 +18960 302 -
2019-06-20 Thu 367,917 -17 65,077,020 +22500 302 -
2019-06-21 Fri 367,891 -26 65,105,543 +28523 303 +1
2019-06-22 Sat 367,902 +11 65,179,772 +74229 304 +1
2019-06-23 Sun 367,901 -1 65,256,344 +76572 305 +1
2019-06-24 Mon 367,924 +23 65,331,481 +75137 305 -
2019-06-25 Tue 367,897 -27 65,367,501 +36020 306 +1
2019-06-26 Wed 367,822 -75 65,458,539 +91038 307 +1
2019-06-27 Thu 367,798 -24 65,486,646 +28107 307 -
Podsumowanie ogółem -364 +612175 +9
Aktualizacja profilu za 6 godz. 45 min.