X
Twelve
Twelve

Saw.... Nie chce sie zbytnio rozpisywać. Są tu historie pisane przez użytkowników internetu czyli tak zwane "pasty" a jednak sie rospisałem XD.

Subskrybcje

45

Wyświetlenia

236

Wideo

1

YouTube ID

UCvKT9B4-QcfMdRdvnp8KAeQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-07-06 Sat 45 - 228 - 1 -
2019-07-07 Sun 45 - 228 - 1 -
2019-07-08 Mon 45 - 230 +2 1 -
2019-07-09 Tue 45 - 230 - 1 -
2019-07-10 Wed 45 - 230 - 1 -
2019-07-11 Thu 45 - 230 - 1 -
2019-07-12 Fri 45 - 231 +1 1 -
2019-07-13 Sat 45 - 231 - 1 -
2019-07-14 Sun 45 - 231 - 1 -
2019-07-15 Mon 45 - 231 - 1 -
2019-07-16 Tue 45 - 233 +2 1 -
2019-07-17 Wed 45 - 233 - 1 -
2019-07-18 Thu 45 - 235 +2 1 -
2019-07-19 Fri 45 - 235 - 1 -
2019-07-20 Sat 45 - 236 +1 1 -
Podsumowanie ogółem - +8 -
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.