X
Twelve
Twelve

Saw.... Nie chce sie zbytnio rozpisywać. Są tu historie pisane przez użytkowników internetu czyli tak zwane "pasty" a jednak sie rospisałem XD.

Subskrybcje

44

Wyświetlenia

72

Wideo

1

YouTube ID

UCvKT9B4-QcfMdRdvnp8KAeQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-04 Thu 38 - 820 - 19 -
2019-04-05 Fri 38 - 828 +8 19 -
2019-04-06 Sat 38 - 830 +2 19 -
2019-04-07 Sun 38 - 833 +3 19 -
2019-04-08 Mon 37 -1 840 +7 19 -
2019-04-09 Tue 37 - 855 +15 19 -
2019-04-10 Wed 37 - 868 +13 19 -
2019-04-11 Thu 37 - 877 +9 19 -
2019-04-12 Fri 37 - 894 +17 19 -
2019-04-13 Sat 37 - 904 +10 19 -
2019-04-14 Sun 42 +5 1,019 +115 1 -18
2019-04-15 Mon 43 +1 1,024 +5 20 +19
2019-04-16 Tue 43 - 57 -967 1 -19
2019-04-17 Wed 44 +1 67 +10 1 -
2019-04-18 Thu 44 - 72 +5 1 -
Podsumowanie ogółem +6 -748 -18
Aktualizacja profilu za 5 godz. 55 min.