X
Twelve
Twelve

Saw.... Nie chce sie zbytnio rozpisywać. Są tu historie pisane przez użytkowników internetu czyli tak zwane "pasty" a jednak sie rospisałem XD.

Subskrybcje

34

Wyświetlenia

641

Wideo

19

YouTube ID

UCvKT9B4-QcfMdRdvnp8KAeQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-03 Sun 34 - 593 - 17 -
2019-02-04 Mon 34 - 599 +6 17 -
2019-02-05 Tue 34 - 601 +2 17 -
2019-02-06 Wed 34 - 605 +4 17 -
2019-02-07 Thu 34 - 605 - 17 -
2019-02-08 Fri 34 - 605 - 17 -
2019-02-09 Sat 34 - 607 +2 17 -
2019-02-10 Sun 34 - 611 +4 17 -
2019-02-11 Mon 34 - 611 - 17 -
2019-02-12 Tue 34 - 611 - 17 -
2019-02-13 Wed 34 - 611 - 17 -
2019-02-14 Thu 34 - 611 - 17 -
2019-02-15 Fri 34 - 633 +22 18 +1
2019-02-16 Sat 34 - 637 +4 19 +1
2019-02-17 Sun 34 - 641 +4 19 -
Podsumowanie ogółem - +48 +2
Aktualizacja profilu za 10 godz. 0 min.