X
Marcin Malczynski
Marcin Malczynski

Kontakt biznesowy: malczynski@gamellon.com Kontakt w sprawach prywatnych: marcinmalczynski@gmail.com SOCIAL MEDIA: INSTAGRAM www.instagram.com/marcinmalczynski FACEBOOK www.facebook.com/marcin.malczynski GRUPA NA FACEBOOKU https://www.facebook.com/groups/1603415643207421 SNAPCHAT motambiti0n

Subskrybcje

1,642,584

Wyświetlenia

365,516,680

Wideo

268

YouTube ID

UCvu0rK5l8xir6X3M97nY93Q

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-03 Sun 1,640,025 - 363,610,337 - 267 -
2019-02-04 Mon 1,640,527 +502 363,844,031 +233694 267 -
2019-02-05 Tue 1,640,703 +176 363,947,060 +103029 267 -
2019-02-06 Wed 1,640,917 +214 364,070,464 +123404 267 -
2019-02-07 Thu 1,641,098 +181 364,178,613 +108149 267 -
2019-02-08 Fri 1,641,134 +36 364,297,247 +118634 267 -
2019-02-09 Sat 1,641,285 +151 364,501,489 +204242 268 +1
2019-02-10 Sun 1,641,398 +113 364,692,209 +190720 268 -
2019-02-11 Mon 1,641,502 +104 364,811,434 +119225 268 -
2019-02-12 Tue 1,641,635 +133 364,929,588 +118154 268 -
2019-02-13 Wed 1,641,912 +277 365,102,768 +173180 268 -
2019-02-14 Thu 1,641,998 +86 365,187,391 +84623 268 -
2019-02-15 Fri 1,642,172 +174 365,289,383 +101992 268 -
2019-02-16 Sat 1,642,401 +229 365,404,615 +115232 268 -
2019-02-17 Sun 1,642,584 +183 365,516,680 +112065 268 -
Podsumowanie ogółem +2559 +1906343 +1
Aktualizacja profilu za 1 godz. 25 min.