X
Marcin Malczynski
Marcin Malczynski

Kontakt biznesowy: malczynski@gamellon.com Kontakt w sprawach prywatnych: marcinmalczynski@gmail.com SOCIAL MEDIA: INSTAGRAM www.instagram.com/marcinmalczynski FACEBOOK www.facebook.com/marcin.malczynski GRUPA NA FACEBOOKU https://www.facebook.com/groups/1603415643207421 SNAPCHAT motambiti0n

Subskrybcje

1,624,593

Wyświetlenia

355,152,752

Wideo

259

YouTube ID

UCvu0rK5l8xir6X3M97nY93Q

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2018-12-02 Sun 1,618,312 - 352,187,251 - 256 -
2018-12-03 Mon 1,618,564 +252 352,345,546 +158295 256 -
2018-12-04 Tue 1,618,767 +203 352,469,161 +123615 256 -
2018-12-05 Wed 1,619,173 +406 352,691,322 +222161 257 +1
2018-12-06 Thu 1,619,585 +412 352,882,002 +190680 256 -1
2018-12-07 Fri 1,620,036 +451 353,060,556 +178554 257 +1
2018-12-08 Sat 1,620,483 +447 353,240,174 +179618 258 +1
2018-12-09 Sun 1,622,090 +1607 353,631,112 +390938 258 -
2018-12-10 Mon 1,623,840 +1750 353,939,520 +308408 258 -
2018-12-11 Tue 1,624,401 +561 354,102,418 +162898 258 -
2018-12-12 Wed 1,624,822 +421 354,217,666 +115248 258 -
2018-12-13 Thu 1,625,095 +273 354,359,026 +141360 259 +1
2018-12-14 Fri 1,625,388 +293 354,632,274 +273248 259 -
2018-12-15 Sat 1,624,006 -1382 354,864,013 +231739 258 -1
2018-12-16 Sun 1,624,593 +587 355,152,752 +288739 259 +1
Podsumowanie ogółem +6281 +2965501 +3
Aktualizacja profilu za 3 godz. 23 min.