X
Ultra Śmieszne Shoty
Ultra Śmieszne Shoty

Ultra Śmieszne Shoty; Ultra Shoty - najciekawsze SHOTY z live na polskim YouTube. business/współpraca/kontakt: ultrasmieszneshoty@gmail.com facebook: https://www.facebook.com/ultrasmieszneshoty INFORMACJA DLA STREAMERÓW! - Jeśli shot z twojego stream znajduje się na tym kanale, a chcesz by tytuł, miniaturka lub opis został zmieniony lub szot został usunięty, proszę o kontakt email. Znajdziesz tutaj oddshoty: Boxdel Shoty - newsy / szoty / aferki TheNitroZyniak Shoty - nitrozyniak / the nitro zyniak Isamu Shoty - IsAmUxPompa Rafonix Shoty - marcin krasucki DanielMagical Shoty - goha / jaca / daniel magical Gural Shoty - maciuś / guralek DeeJayPallaside Shoty - dee jay pallaside Lord Kruszwil Shoty - kamerzysta kruszwila Mahonek Shoty Carrioner Shoty YouTube Shore Shoty Famemma Shoty

Subskrybcje

44,593

Wyświetlenia

7,335,567

Wideo

57

YouTube ID

UCwEBrf-vM-VY4PD7idw0cFw

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-05 Fri 44,657 - 7,322,509 - 57 -
2019-04-06 Sat 44,656 -1 7,323,207 +698 57 -
2019-04-07 Sun 44,654 -2 7,323,915 +708 57 -
2019-04-08 Mon 44,652 -2 7,324,663 +748 57 -
2019-04-09 Tue 44,652 - 7,325,876 +1213 57 -
2019-04-10 Wed 44,637 -15 7,326,696 +820 57 -
2019-04-11 Thu 44,634 -3 7,327,569 +873 57 -
2019-04-12 Fri 44,632 -2 7,328,595 +1026 57 -
2019-04-13 Sat 44,634 +2 7,329,537 +942 57 -
2019-04-14 Sun 44,623 -11 7,330,402 +865 57 -
2019-04-15 Mon 44,617 -6 7,331,726 +1324 57 -
2019-04-16 Tue 44,607 -10 7,332,660 +934 57 -
2019-04-17 Wed 44,611 +4 7,333,718 +1058 57 -
2019-04-18 Thu 44,600 -11 7,334,687 +969 57 -
2019-04-19 Fri 44,593 -7 7,335,567 +880 57 -
Podsumowanie ogółem -64 +13058 -
Aktualizacja profilu za 3 godz. 3 min.