X
Ultra Śmieszne Shoty
Ultra Śmieszne Shoty

Ultra Śmieszne Shoty; Ultra Shoty - najciekawsze SHOTY z live na polskim YouTube. business/współpraca/kontakt: ultrasmieszneshoty@gmail.com facebook: https://www.facebook.com/ultrasmieszneshoty INFORMACJA DLA STREAMERÓW! - Jeśli shot z twojego stream znajduje się na tym kanale, a chcesz by tytuł, miniaturka lub opis został zmieniony lub szot został usunięty, proszę o kontakt email. Znajdziesz tutaj oddshoty: Boxdel Shoty - newsy / szoty / aferki TheNitroZyniak Shoty - nitrozyniak / the nitro zyniak Isamu Shoty - IsAmUxPompa Rafonix Shoty - marcin krasucki DanielMagical Shoty - goha / jaca / daniel magical Gural Shoty - maciuś / guralek DeeJayPallaside Shoty - dee jay pallaside Lord Kruszwil Shoty - kamerzysta kruszwila Mahonek Shoty Carrioner Shoty YouTube Shore Shoty Famemma Shoty

Subskrybcje

44,718

Wyświetlenia

7,264,672

Wideo

57

YouTube ID

UCwEBrf-vM-VY4PD7idw0cFw

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-03 Sun 44,744 - 7,247,441 - 57 -
2019-02-04 Mon 44,746 +2 7,248,753 +1312 57 -
2019-02-05 Tue 44,742 -4 7,249,960 +1207 57 -
2019-02-06 Wed 44,743 +1 7,251,861 +1901 57 -
2019-02-07 Thu 44,739 -4 7,253,117 +1256 57 -
2019-02-08 Fri 44,730 -9 7,254,676 +1559 57 -
2019-02-09 Sat 44,735 +5 7,255,739 +1063 57 -
2019-02-10 Sun 44,736 +1 7,257,208 +1469 57 -
2019-02-11 Mon 44,733 -3 7,258,701 +1493 57 -
2019-02-12 Tue 44,731 -2 7,259,626 +925 57 -
2019-02-13 Wed 44,724 -7 7,260,624 +998 57 -
2019-02-14 Thu 44,720 -4 7,261,452 +828 57 -
2019-02-15 Fri 44,721 +1 7,262,362 +910 57 -
2019-02-16 Sat 44,727 +6 7,263,336 +974 57 -
2019-02-17 Sun 44,718 -9 7,264,672 +1336 57 -
Podsumowanie ogółem -26 +17231 -
Aktualizacja profilu za 9 godz. 36 min.