X
siarkaa85
siarkaa85

Mały zakątek moje beauty świata w internecie ;) Zapraszam na vlogi, recenzje i inspiracje Subskrybuj, komentuj i udostępniaj dalej Buziaki K.

Subskrybcje

13,700

Wyświetlenia

3,235,123

Wideo

602

YouTube ID

UCwKmx3n8DHyTlXNVOOo-Hdg

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-07 Sat 13,716 - 3,222,214 - 600 -
2019-09-08 Sun 13,717 +1 3,223,650 +1436 601 +1
2019-09-09 Mon 13,716 -1 3,225,822 +2172 601 -
2019-09-10 Tue 13,718 +2 3,226,635 +813 601 -
2019-09-11 Wed 13,723 +5 3,227,423 +788 601 -
2019-09-12 Thu 13,725 +2 3,228,244 +821 601 -
2019-09-13 Fri 13,726 +1 3,228,800 +556 601 -
2019-09-14 Sat 13,728 +2 3,229,359 +559 601 -
2019-09-15 Sun 13,727 -1 3,230,180 +821 601 -
2019-09-16 Mon 13,729 +2 3,230,750 +570 601 -
2019-09-17 Tue 13,731 +2 3,231,284 +534 601 -
2019-09-18 Wed 13,700 -31 3,231,858 +574 601 -
2019-09-19 Thu 13,700 - 3,232,463 +605 601 -
2019-09-20 Fri 13,700 - 3,233,378 +915 602 +1
2019-09-21 Sat 13,700 - 3,235,123 +1745 602 -
Podsumowanie ogółem -16 +12909 +2
Aktualizacja profilu za 3 godz. 5 min.