X
NEXTFILMPL
NEXTFILMPL

Next Film to spółka dystrybucyjna sieci kin Helios - http://www.next-film.pl/ Premiery kinowe NEXT FILM w 2014 r.: Karuzela - 23 czerwca 2014 Powstanie Warszawskie - Premiera: 9 maja 2014 Premiery kinowe NEXT FILM w 2013 r.: Drogówka - Premiera: 1 lutego 2013 Być jak Kazimierz Deyna - Premiera: 1 marca 2013 Ambassada - Premiera: 18 października 2013 Papusza - Premiera: 15 listopada 2013

Subskrybcje

32,856

Wyświetlenia

58,132,482

Wideo

225

YouTube ID

UCwPeEU_LspjNXyouPzM4THw

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-03 Sun 30,592 - 55,931,242 - 223 -
2019-02-04 Mon 30,711 +119 56,080,001 +148759 223 -
2019-02-05 Tue 30,838 +127 56,212,568 +132567 223 -
2019-02-06 Wed 30,992 +154 56,356,465 +143897 223 -
2019-02-07 Thu 31,336 +344 56,555,529 +199064 223 -
2019-02-08 Fri 31,486 +150 56,701,933 +146404 223 -
2019-02-09 Sat 31,636 +150 56,848,923 +146990 223 -
2019-02-10 Sun 31,809 +173 57,004,807 +155884 223 -
2019-02-11 Mon 31,994 +185 57,200,837 +196030 224 +1
2019-02-12 Tue 32,113 +119 57,304,921 +104084 224 -
2019-02-13 Wed 32,211 +98 57,430,185 +125264 224 -
2019-02-14 Thu 32,332 +121 57,571,785 +141600 225 +1
2019-02-15 Fri 32,463 +131 57,717,231 +145446 225 -
2019-02-16 Sat 32,710 +247 57,978,779 +261548 225 -
2019-02-17 Sun 32,856 +146 58,132,482 +153703 225 -
Podsumowanie ogółem +2264 +2201240 +2
Aktualizacja profilu za 8 godz. 14 min.