X
Evarez
Evarez

Kanał został zawieszony 8 marca 2018 roku :) Nowy kanał: https://www.youtube.com/tomaszpikus

Subskrybcje

81,556

Wyświetlenia

14,170,270

Wideo

33

YouTube ID

UCwyYfvwBIx6ThytX_IpRFkw

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-06-04 Tue 81,601 - 14,167,982 - 33 -
2019-06-05 Wed 81,597 -4 14,168,037 +55 33 -
2019-06-06 Thu 81,594 -3 14,168,149 +112 33 -
2019-06-07 Fri 81,591 -3 14,168,242 +93 33 -
2019-06-08 Sat 81,590 -1 14,168,399 +157 33 -
2019-06-09 Sun 81,590 - 14,168,560 +161 33 -
2019-06-10 Mon 81,587 -3 14,168,712 +152 33 -
2019-06-11 Tue 81,579 -8 14,168,815 +103 33 -
2019-06-12 Wed 81,577 -2 14,168,942 +127 33 -
2019-06-13 Thu 81,572 -5 14,169,045 +103 33 -
2019-06-14 Fri 81,570 -2 14,169,225 +180 33 -
2019-06-15 Sat 81,564 -6 14,169,425 +200 33 -
2019-06-16 Sun 81,565 +1 14,169,752 +327 33 -
2019-06-17 Mon 81,568 +3 14,170,021 +269 33 -
2019-06-18 Tue 81,556 -12 14,170,270 +249 33 -
Podsumowanie ogółem -45 +2288 -
Aktualizacja profilu za 7 godz. 56 min.