X
MiszczU
MiszczU

MiszczU to MiszczU i tyle w temacie ;)

Subskrybcje

300,000

Wyświetlenia

20,714,378

Wideo

290

YouTube ID

UCxr9I6-fpsvYn6cZbk0BVMQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-08 Fri 300,000 - 20,616,683 - 289 -
2019-11-09 Sat 300,000 - 20,625,182 +8499 289 -
2019-11-10 Sun 300,000 - 20,632,465 +7283 289 -
2019-11-11 Mon 300,000 - 20,638,745 +6280 289 -
2019-11-12 Tue 300,000 - 20,656,826 +18081 289 -
2019-11-13 Wed 300,000 - 20,672,014 +15188 289 -
2019-11-14 Thu 300,000 - 20,655,682 -16332 289 -
2019-11-15 Fri 300,000 - 20,660,463 +4781 289 -
2019-11-16 Sat 300,000 - 20,664,252 +3789 289 -
2019-11-17 Sun 300,000 - 20,678,133 +13881 290 +1
2019-11-18 Mon 300,000 - 20,690,887 +12754 290 -
2019-11-19 Tue 300,000 - 20,699,201 +8314 290 -
2019-11-20 Wed 300,000 - 20,705,767 +6566 290 -
2019-11-21 Thu 300,000 - 20,711,290 +5523 290 -
2019-11-22 Fri 300,000 - 20,714,378 +3088 290 -
Podsumowanie ogółem - +97695 +1
Aktualizacja profilu za 9 godz. 24 min.