X
Napisy Końcowe
Napisy Końcowe

Napisy Końcowe to kanał dyskusyjny tworzony przez Łukasza Stelmacha, Oskara Rogowskiego, Radosława Pisulę i Martę Najman. Znajdziecie tutaj komentarze i dyskusje na temat doniesień ze świata filmu oraz popkultury. Wspieraj Napisy Końcowe: https://napisykoncowe.pl/hajs Zapytania biznesowe: napisyk@gmail.com Słuchaj na Spotify: http://napisykoncowe.pl/spotify Słuchaj na innych platformach: http://anchor.fm/napisy-koncowe RSS: https://anchor.fm/s/b815dac/podcast/rss Facebook: https://www.facebook.com/nkoncowe/

Subskrybcje

25,100

Wyświetlenia

10,336,703

Wideo

679

YouTube ID

UCxwx0lV-rfH4CsZNeRqcKhw

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2021-01-04 Mon 25,000 - 10,220,444 - 672 -
2021-01-05 Tue 25,000 - 10,237,898 +17454 673 +1
2021-01-06 Wed 25,000 - 10,241,137 +3239 673 -
2021-01-07 Thu 25,000 - 10,252,414 +11277 674 +1
2021-01-08 Fri 25,100 +100 10,257,526 +5112 674 -
2021-01-09 Sat 25,000 -100 10,264,403 +6877 675 +1
2021-01-10 Sun 25,000 - 10,269,958 +5555 675 -
2021-01-11 Mon 25,000 - 10,274,222 +4264 676 +1
2021-01-12 Tue 25,000 - 10,286,034 +11812 676 -
2021-01-13 Wed 25,000 - 10,290,931 +4897 676 -
2021-01-14 Thu 25,100 +100 10,300,231 +9300 677 +1
2021-01-15 Fri 25,100 - 10,307,434 +7203 677 -
2021-01-16 Sat 25,000 -100 10,316,781 +9347 678 +1
2021-01-17 Sun 25,100 +100 10,328,628 +11847 679 +1
2021-01-18 Mon 25,100 - 10,336,703 +8075 679 -
Podsumowanie ogółem +100 +116259 +7
Aktualizacja profilu za 0 godz. 59 min.