X
Zbieram na złoty przycisk yt
Zbieram na złoty przycisk yt

dziwne rzeczy. srebrnyxkontakt@gmail.com 8.10 2016 9.03.2018

Subskrybcje

148,000

Wyświetlenia

8,892,521

Wideo

151

YouTube ID

UCyL_y4UAs6HCNpqZiOY-2zw

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-07 Sat 148,189 - 8,872,119 - 151 -
2019-09-08 Sun 148,184 -5 8,872,766 +647 151 -
2019-09-09 Mon 148,180 -4 8,874,928 +2162 151 -
2019-09-10 Tue 148,185 +5 8,875,686 +758 151 -
2019-09-11 Wed 148,179 -6 8,876,769 +1083 151 -
2019-09-12 Thu 148,192 +13 8,878,177 +1408 151 -
2019-09-13 Fri 148,188 -4 8,879,363 +1186 151 -
2019-09-14 Sat 148,171 -17 8,881,110 +1747 151 -
2019-09-15 Sun 148,161 -10 8,884,180 +3070 151 -
2019-09-16 Mon 148,168 +7 8,886,074 +1894 151 -
2019-09-17 Tue 148,000 -168 8,887,469 +1395 151 -
2019-09-18 Wed 148,000 - 8,888,907 +1438 151 -
2019-09-19 Thu 148,000 - 8,890,083 +1176 151 -
2019-09-20 Fri 148,000 - 8,891,267 +1184 151 -
2019-09-21 Sat 148,000 - 8,892,521 +1254 151 -
Podsumowanie ogółem -189 +20402 -
Aktualizacja profilu za 2 godz. 37 min.