X
TheArcaro
TheArcaro

Nowy polski kanał poświęcony grom i nie tylko. Często nagrywam pojedyncze "ZagrajmyW" ale znajdą się również serie na moim kanale. Życzę miłego oglądania. Partnerzy: http://cs-serwery.pl http://youtubersi.pl

Subskrybcje

140

Wyświetlenia

57,662

Wideo

48

YouTube ID

UCygtdBBUiyMTrjsdpfiGkMw

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-06 Sat 139 - 57,246 - 46 -
2019-04-07 Sun 139 - 57,266 +20 46 -
2019-04-08 Mon 140 +1 57,299 +33 46 -
2019-04-09 Tue 141 +1 57,317 +18 46 -
2019-04-10 Wed 141 - 57,331 +14 46 -
2019-04-11 Thu 141 - 57,350 +19 46 -
2019-04-12 Fri 141 - 57,368 +18 46 -
2019-04-13 Sat 140 -1 57,430 +62 47 +1
2019-04-14 Sun 140 - 57,462 +32 47 -
2019-04-15 Mon 140 - 57,534 +72 48 +1
2019-04-16 Tue 140 - 57,583 +49 48 -
2019-04-17 Wed 140 - 57,627 +44 48 -
2019-04-18 Thu 140 - 57,662 +35 48 -
Podsumowanie ogółem +1 +416 +2
Aktualizacja profilu za 2 godz. 6 min.