X
TVP Info
TVP Info

Jesteś na oficjalnym profilu telewizji informacyjnej TVP Info i portalu internetowego tvp.info! Codziennie dostarczamy Tobie najświeższe pliki wideo, fragmenty najciekawszych reportaży, bieżące wydania programów publicystycznych i wszystko to, co mogłoby się spodobać Tobie i Twoim znajomym! Dlatego nie czekaj! Dołącz do subskrybentów naszego kanału i bądź na bieżąco już teraz!

Subskrybcje

48,898

Wyświetlenia

48,136,937

Wideo

7,794

YouTube ID

UCzQZbOb86WvhOPoR7jgAfsA

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-06-04 Tue 48,136 - 47,750,056 - 7,783 -
2019-06-05 Wed 48,169 +33 47,771,370 +21314 7,784 +1
2019-06-06 Thu 48,208 +39 47,793,023 +21653 7,784 -
2019-06-07 Fri 48,236 +28 47,812,787 +19764 7,784 -
2019-06-08 Sat 48,255 +19 47,836,660 +23873 7,786 +2
2019-06-09 Sun 48,308 +53 47,860,990 +24330 7,786 -
2019-06-10 Mon 48,343 +35 47,883,618 +22628 7,787 +1
2019-06-11 Tue 48,378 +35 47,901,664 +18046 7,787 -
2019-06-12 Wed 48,432 +54 47,919,893 +18229 7,787 -
2019-06-13 Thu 48,539 +107 47,952,709 +32816 7,790 +3
2019-06-14 Fri 48,606 +67 47,995,122 +42413 7,791 +1
2019-06-15 Sat 48,670 +64 48,029,527 +34405 7,792 +1
2019-06-16 Sun 48,787 +117 48,076,739 +47212 7,794 +2
2019-06-17 Mon 48,875 +88 48,115,507 +38768 7,794 -
2019-06-18 Tue 48,898 +23 48,136,937 +21430 7,794 -
Podsumowanie ogółem +762 +386881 +11
Aktualizacja profilu za 0 godz. 13 min.