X
LOKU
LOKU

Muzyka esportowa, motocyklowa oraz mocne brzmienia hiphopowe. Kontakt biznesowy (w ramach współpracy) E-mail: zawszewrapie@gmail.com

Subskrybcje

42,149

Wyświetlenia

8,230,420

Wideo

79

YouTube ID

UCzSXb7e8dffB8YtEgxxiihg

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-06-13 Thu 41,520 - 8,095,752 - 79 -
2019-06-14 Fri 41,592 +72 8,107,377 +11625 79 -
2019-06-15 Sat 41,642 +50 8,117,962 +10585 79 -
2019-06-16 Sun 41,692 +50 8,127,527 +9565 79 -
2019-06-17 Mon 41,725 +33 8,135,222 +7695 79 -
2019-06-18 Tue 41,759 +34 8,144,745 +9523 79 -
2019-06-19 Wed 41,821 +62 8,156,101 +11356 79 -
2019-06-20 Thu 41,876 +55 8,165,333 +9232 79 -
2019-06-21 Fri 41,956 +80 8,180,587 +15254 79 -
2019-06-22 Sat 41,994 +38 8,189,078 +8491 79 -
2019-06-23 Sun 42,021 +27 8,197,001 +7923 79 -
2019-06-24 Mon 42,057 +36 8,206,089 +9088 79 -
2019-06-25 Tue 42,102 +45 8,215,586 +9497 79 -
2019-06-26 Wed 42,137 +35 8,224,103 +8517 79 -
2019-06-27 Thu 42,149 +12 8,230,420 +6317 79 -
Podsumowanie ogółem +629 +134668 -
Aktualizacja profilu za 6 godz. 49 min.