X
Biker Boyz TV
Biker Boyz TV

Biker Boyz TV - kanał poświęcony głównie tematyce czterokołowej czyli "Quadom". Jeżdżę na Yamaha Raptor 700 już od dwóch lat. Moimi poprzednimi quadami były Bashan 200 oraz Honda TRX 400. Od roku kręcę tzw. Quadvlogi. Moją pasją są także motocykle, więc zobaczycie też MotoVlogi w wykonaniu najbardziej odjechanych motocyklistów w Polsce. Filmy kręcimy kamerami Drift Ghost S oraz GoPro Hero 3 black. Interkomy Sena 10S. Współpraca: bikerboyztv@onet.pl --------------------------------------------------------------------------------------- Materiały nadesłane przez anonimowych nadawców, właściciel kanału nie ponosi odpowiedzialności za przedstawione w nich treści.

Subskrybcje

145,966

Wyświetlenia

16,265,020

Wideo

165

YouTube ID

UCzW08s-Bl7e3OvDYBxC20Yw

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2018-12-02 Sun 145,783 - 16,201,279 - 164 -
2018-12-03 Mon 145,815 +32 16,207,755 +6476 164 -
2018-12-04 Tue 145,847 +32 16,213,056 +5301 163 -1
2018-12-05 Wed 145,901 +54 16,218,295 +5239 164 +1
2018-12-06 Thu 145,933 +32 16,221,506 +3211 164 -
2018-12-07 Fri 145,937 +4 16,224,178 +2672 164 -
2018-12-08 Sat 145,973 +36 16,227,514 +3336 164 -
2018-12-09 Sun 146,014 +41 16,231,335 +3821 164 -
2018-12-10 Mon 146,043 +29 16,236,438 +5103 164 -
2018-12-11 Tue 146,061 +18 16,241,352 +4914 164 -
2018-12-12 Wed 146,087 +26 16,243,851 +2499 164 -
2018-12-13 Thu 146,114 +27 16,246,815 +2964 164 -
2018-12-14 Fri 146,134 +20 16,249,779 +2964 164 -
2018-12-15 Sat 145,932 -202 16,252,805 +3026 164 -
2018-12-16 Sun 145,966 +34 16,265,020 +12215 165 +1
Podsumowanie ogółem +183 +63741 +1
Aktualizacja profilu za 5 godz. 19 min.