X
Biker Boyz TV
Biker Boyz TV

Biker Boyz TV - kanał poświęcony głównie tematyce czterokołowej czyli "Quadom". Jeżdżę na Yamaha Raptor 700 już od dwóch lat. Moimi poprzednimi quadami były Bashan 200 oraz Honda TRX 400. Od roku kręcę tzw. Quadvlogi. Moją pasją są także motocykle, więc zobaczycie też MotoVlogi w wykonaniu najbardziej odjechanych motocyklistów w Polsce. Filmy kręcimy kamerami Drift Ghost S oraz GoPro Hero 3 black. Interkomy Sena 10S. Współpraca: bikerboyztv@onet.pl --------------------------------------------------------------------------------------- Materiały nadesłane przez anonimowych nadawców, właściciel kanału nie ponosi odpowiedzialności za przedstawione w nich treści.

Subskrybcje

147,952

Wyświetlenia

16,674,795

Wideo

171

YouTube ID

UCzW08s-Bl7e3OvDYBxC20Yw

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-03 Sun 147,537 - 16,594,930 - 171 -
2019-02-04 Mon 147,578 +41 16,605,488 +10558 171 -
2019-02-05 Tue 147,607 +29 16,613,917 +8429 171 -
2019-02-06 Wed 147,634 +27 16,620,948 +7031 171 -
2019-02-07 Thu 147,699 +65 16,628,493 +7545 171 -
2019-02-08 Fri 147,720 +21 16,633,214 +4721 171 -
2019-02-09 Sat 147,754 +34 16,638,558 +5344 171 -
2019-02-10 Sun 147,767 +13 16,644,842 +6284 171 -
2019-02-11 Mon 147,808 +41 16,649,970 +5128 171 -
2019-02-12 Tue 147,820 +12 16,654,381 +4411 171 -
2019-02-13 Wed 147,865 +45 16,660,653 +6272 171 -
2019-02-14 Thu 147,879 +14 16,664,508 +3855 171 -
2019-02-15 Fri 147,901 +22 16,668,012 +3504 171 -
2019-02-16 Sat 147,924 +23 16,671,703 +3691 171 -
2019-02-17 Sun 147,952 +28 16,674,795 +3092 171 -
Podsumowanie ogółem +415 +79865 -
Aktualizacja profilu za 0 godz. 30 min.