X
EDEN TV
EDEN TV

Kanał POPKO TV w 2019 r. zmienił nazwę na EDEN TV. Zapraszamy! Nauki duchowe podczas regularnych transmisji na żywo. Uzdrawianie na żywo - zapisz się https://popko.pl/sklep/ *jasnowidzenie *pismo automatyczne *podróże astralne *rozmowy z Bogiem *nauki w astralnym Mieście ORIIN *uzdrawianie światłem Rozwój duchowy, czyli budzenie się w utraconych wartościach energetycznych i duchowych, to najważniejsze zadanie dla duszy, którą jest człowiek. Dopiero nauczenie się jasnowidzenia i kontaktu z Górą umożliwia poznanie tej i innych ciemnych prawd, jak i pozwala zrozumieć, czemu ten świat wygląda tak, a nie inaczej. Tu nauczysz się autentycznego jasnowidzenia, jasnowiedzenia i pisma automatycznego. Tu wejdziesz w Wyższe Wymiary i nauczysz się rozmawiać z Bogiem. Tu poznasz, czym jest prawda i Nowy Świt. Tu odzyskasz władzę nad swoim umysłem i psychiką oraz swoja wiedzą podzielisz się z bliskimi. Tu się "odrodzisz"... Zapraszamy do wspólnej nauki w drodze po szczęście.

Subskrybcje

18,739

Wyświetlenia

16,398,102

Wideo

1,216

YouTube ID

UCzZTgx6Awz6-52qkATuY7Lg

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-07-02 Tue 18,453 - 16,537,133 - 1,207 -
2019-07-03 Wed 18,460 +7 16,549,911 +12778 1,209 +2
2019-07-04 Thu 18,471 +11 16,567,661 +17750 1,211 +2
2019-07-05 Fri 18,479 +8 16,589,823 +22162 1,213 +2
2019-07-06 Sat 18,494 +15 16,606,138 +16315 1,213 -
2019-07-07 Sun 18,512 +18 16,621,572 +15434 1,207 -6
2019-07-08 Mon 18,539 +27 16,638,386 +16814 1,206 -1
2019-07-09 Tue 18,547 +8 16,196,492 -441894 1,208 +2
2019-07-10 Wed 18,562 +15 16,217,483 +20991 1,209 +1
2019-07-11 Thu 18,597 +35 16,237,294 +19811 1,210 +1
2019-07-12 Fri 18,605 +8 16,254,618 +17324 1,211 +1
2019-07-13 Sat 18,613 +8 16,272,584 +17966 1,214 +3
2019-07-16 Tue 18,673 +60 16,335,617 +63033 1,215 +1
2019-07-19 Fri 18,717 +44 16,381,526 +45909 1,215 -
2019-07-20 Sat 18,739 +22 16,398,102 +16576 1,216 +1
Podsumowanie ogółem +286 -139031 +9
Aktualizacja profilu za 4 godz. 7 min.