X
Machony
Machony

Witaj Przyjacielu na Moim Kanale , jeśli potrzebujesz się rozerwać to bardzo dobrze trafiłeś. Znajdziesz tu: Testy , recenzje , Eksperymenty , Projekty i Pokazy PIROTECHNICZNE ALE Nie Tylko Znajdziesz Tu VLOGI , UNBOXINGI oraz URBEKSY Zostaw Suba i Dzwoneczek - I zapraszam DO: Grupa na FB Elita Machonego - https://www.facebook.com/groups/906770156164630/ Kontakt , współpraca , zapytania Biznesowe Proszę pisać na FanPage Fanpage - https://www.facebook.com/Machony-1732299833670352/?ref=aymt_homepage_panel Odcinki - Piątek i Niedziela - Czasami częściej . Instagram - Machony69 Paczki , prezenty i fan arty proszę słać na Adres Tomasz Dzięcioł Przegródka num 17 05-510 Konstancin - Jeziorna 1

Subskrybcje

289,551

Wyświetlenia

65,116,521

Wideo

1,336

YouTube ID

UCzgOyfltU80HCvGX__NmxGA

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-07-05 Fri 287,906 - 64,595,414 - 1,329 -
2019-07-06 Sat 287,974 +68 64,624,735 +29321 1,329 -
2019-07-07 Sun 288,050 +76 64,653,883 +29148 1,330 +1
2019-07-08 Mon 288,139 +89 64,683,139 +29256 1,330 -
2019-07-09 Tue 288,267 +128 64,712,069 +28930 1,331 +1
2019-07-10 Wed 288,399 +132 64,747,266 +35197 1,331 -
2019-07-11 Thu 288,493 +94 64,775,528 +28262 1,331 -
2019-07-12 Fri 288,608 +115 64,810,640 +35112 1,332 +1
2019-07-13 Sat 288,634 +26 64,836,229 +25589 1,332 -
2019-07-14 Sun 288,816 +182 64,885,252 +49023 1,334 +2
2019-07-15 Mon 288,971 +155 64,936,638 +51386 1,334 -
2019-07-16 Tue 289,093 +122 64,977,904 +41266 1,335 +1
2019-07-17 Wed 289,270 +177 65,026,515 +48611 1,335 -
2019-07-19 Fri 289,497 +227 65,094,905 +68390 1,336 +1
2019-07-20 Sat 289,551 +54 65,116,521 +21616 1,336 -
Podsumowanie ogółem +1645 +521107 +7
Aktualizacja profilu za 0 godz. 34 min.