X
Machony
Machony

Witaj Przyjacielu na Moim Kanale , jeśli potrzebujesz się rozerwać to bardzo dobrze trafiłeś. Znajdziesz tu: Testy , recenzje , Eksperymenty , Projekty i Pokazy PIROTECHNICZNE ALE Nie Tylko Znajdziesz Tu VLOGI , UNBOXINGI oraz URBEKSY Zostaw Suba i Dzwoneczek - I zapraszam DO: Grupa na FB Elita Machonego - https://www.facebook.com/groups/906770156164630/?ref=bookmarks Kontakt , współpraca , zapytania Biznesowe Proszę pisać na FanPage Fanpage - https://www.facebook.com/Machony-1732299833670352/?ref=aymt_homepage_panel Instagram - Machony69 Paczki , prezenty i fan arty proszę słać na Adres Tomasz Dzięcioł Skrytka num.48 05-510 Konstancin - Jeziorna 1

Subskrybcje

299,000

Wyświetlenia

69,470,792

Wideo

1,406

YouTube ID

UCzgOyfltU80HCvGX__NmxGA

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-08 Fri 297,000 - 68,844,160 - 1,392 -
2019-11-09 Sat 297,000 - 68,884,563 +40403 1,393 +1
2019-11-10 Sun 297,000 - 68,930,833 +46270 1,393 -
2019-11-11 Mon 298,000 +1000 69,012,988 +82155 1,395 +2
2019-11-12 Tue 298,000 - 69,050,564 +37576 1,396 +1
2019-11-13 Wed 298,000 - 69,084,206 +33642 1,398 +2
2019-11-14 Thu 298,000 - 69,124,301 +40095 1,398 -
2019-11-15 Fri 298,000 - 69,160,496 +36195 1,398 -
2019-11-16 Sat 298,000 - 69,207,687 +47191 1,401 +3
2019-11-17 Sun 298,000 - 69,298,216 +90529 1,402 +1
2019-11-18 Mon 298,000 - 69,332,776 +34560 1,404 +2
2019-11-19 Tue 299,000 +1000 69,370,479 +37703 1,405 +1
2019-11-20 Wed 299,000 - 69,408,513 +38034 1,404 -1
2019-11-21 Thu 299,000 - 69,445,950 +37437 1,405 +1
2019-11-22 Fri 299,000 - 69,470,792 +24842 1,406 +1
Podsumowanie ogółem +2000 +626632 +14
Aktualizacja profilu za 9 godz. 42 min.