X
PełnaMoc TV
PełnaMoc TV

Kanał poświęcony siłowni, treningom, sportom walki, zdrowemu odżywianiu, motywacji treningowej, a także muzyce rapowej. Materiały zamieszczane na kanale mają charakter poradnikowy. Treningi personalne, plany treningowe i dietetyczne - http://jakubzuk.pl

Subskrybcje

361

Wyświetlenia

24,155

Wideo

87

YouTube ID

UCzlBdkdw32_5FkBB0tee2fQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-05 Sun 354 - 23,027 - 81 -
2019-05-06 Mon 358 +4 23,140 +113 82 +1
2019-05-07 Tue 360 +2 23,283 +143 83 +1
2019-05-08 Wed 360 - 23,406 +123 83 -
2019-05-09 Thu 359 -1 23,452 +46 83 -
2019-05-10 Fri 359 - 23,503 +51 83 -
2019-05-11 Sat 361 +2 23,567 +64 84 +1
2019-05-12 Sun 362 +1 23,690 +123 85 +1
2019-05-13 Mon 364 +2 23,768 +78 85 -
2019-05-14 Tue 363 -1 23,882 +114 85 -
2019-05-15 Wed 362 -1 23,934 +52 85 -
2019-05-16 Thu 361 -1 24,028 +94 87 +2
2019-05-17 Fri 361 - 24,073 +45 87 -
2019-05-18 Sat 361 - 24,110 +37 87 -
2019-05-19 Sun 361 - 24,155 +45 87 -
Podsumowanie ogółem +7 +1128 +6
Aktualizacja profilu za 3 godz. 30 min.