X
PełnaMoc TV
PełnaMoc TV

Kanał poświęcony siłowni, treningom, sportom walki, zdrowemu odżywianiu, motywacji treningowej, a także muzyce rapowej. Materiały zamieszczane na kanale mają charakter poradnikowy. https://youtubersi.pl

Subskrybcje

256

Wyświetlenia

14,453

Wideo

48

YouTube ID

UCzlBdkdw32_5FkBB0tee2fQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-10 Sun 229 - 13,324 - 40 -
2019-03-11 Mon 233 +4 13,478 +154 45 +5
2019-03-12 Tue 247 +14 13,646 +168 45 -
2019-03-13 Wed 248 +1 13,698 +52 45 -
2019-03-14 Thu 252 +4 13,773 +75 45 -
2019-03-15 Fri 254 +2 13,876 +103 45 -
2019-03-16 Sat 258 +4 13,981 +105 45 -
2019-03-17 Sun 258 - 14,034 +53 45 -
2019-03-18 Mon 258 - 14,080 +46 47 +2
2019-03-19 Tue 258 - 14,137 +57 47 -
2019-03-20 Wed 257 -1 14,253 +116 48 +1
2019-03-21 Thu 257 - 14,366 +113 48 -
2019-03-22 Fri 256 -1 14,427 +61 48 -
2019-03-23 Sat 256 - 14,453 +26 48 -
Podsumowanie ogółem +27 +1129 +8
Aktualizacja profilu za 6 godz. 28 min.